Про нас
Кожен з нас заслуговує кілька годин безтурботності і розслаблення. При шаленому ритмі сучасного життя деколи так важливо відволіктися від усіх турбот і проблем і провести час наодинці зі своїми думками.
Тільки переступивши поріг лазні, кожен клієнт
потрапляє в чарівний світ краси і здоров'я. Російська баня створена для
того, щоб ви не тільки насолодилися перебуванням в ній, а й залишалися бадьорими і свіжими ще довго після неї.
Затишна кімната відпочинку на 6-8 чоловік, телевізор, туалет, відро - водопад та купіль, мангал та власноруч заготовлені віники.
Все для Вашого задоволення.
Користь бані
Баню як засіб від недуг використовують практично всі народи світу. Не дарма на Русі говорили: лазня - мати друга, кістки розпарить, все тіло поправить. У дореволюційній Росії фізіологи для лікування м'язового й суглобного ревматизму, подагри, золотухи, ожиріння, запалень верхніх дихальних шляхів і сечового міхура, хвороб кісток і нервів призначали не що інше, як парну з березовим віником.
Сьогодні лазневі традиції відроджуються. А сучасна медицина не тільки підтверджує їх користь, але і рекомендує при різних хворобливих станах і в період реабілітації йти в лазню. У всіх здравницях і санаторіях лазневі дні входять до програми оздоровлення, відкриваються лазні та при лікувальних клініках.
У чому ж лікувальна сила лазні? Перш за все в очищенні організму від шлаків і токсинів. Пар і вода позбавляють шкіру від ороговілого шару і мікроорганізмів. Також посилюється кровообіг, активізуються окислювальні процеси організму. У крові зростає кількість еритроцитів і гемоглобіну, відбувається більш активний білковий обмін. Баня знімає втому, піднімає настрій і буквально змиває всі негативні емоції.
При порушеннях серцево-судинної системи регулярне відвідування лазні допомагає зменшити рівень холестерину в крові, що знижує ризик серцево-судинних захворювань і тромбозу артерій.
При захворюваннях нирок тепловий вплив зменшує навантаження на нирки за рахунок сильного потовиділення і виведення токсинів і шлаків.
При розладі нервової системи лікувальний жар знімає збудження і напруга нервової системи, допомагає впоратися з безсонням.
Імунна система організму зміцнюється за рахунок нормалізації обміну речовин і детоксикації клітин. Тепловий вплив благотворно впливає на підвищення опірності інфекціям і вірусних захворювань.
Який віник вибрати для лазні?
Віники можуть бути комбінованими - з декількох видів гілок дерев і рослин, але частіше застосовують пов'язаний із прутів одного виду рослин. У кожного віника свою цілющу дію.
- Березовий - його листя містить вітаміни С, А, дубильні речовини та ефірні олії. Він добре очищає шкіру, прискорює загоєння ранок і гнійників, знімає фізичну втому, надає заспокійливу дію на нервову систему, очищує бронхи і легені.
- Дубовий - містить велику кількість дубильних речовин. Тому його добре використовувати при жирній шкірі. Надає цілющу дію на судини. Виділяються при запарюванні дубового віника речовини здатні знижувати тиск при гіпертонії.
- Липовий - підсилює потовиділення, допомагає позбутися головного болю, має жарознижувальну і заспокійливий вплив. Також, як і березовий, він має ранозагоювальну ефектом.
- Кленовий і горобиновий - знімають стрес, заспокоюють нервову систему, благотворно впливають на роботу серця.
- Ялиновий, ялівцевий, ялицевий, сосновий - мають ефект мікромасажу, посилюють потовиділення, містять смоли і ефірні масла. Особливо хороші при хворобах хребта, остеохондрозах, подагрі, простудах.
Кому лазня протипоказана?
Баня протипоказана при:
- підвищеній температурі;
- артеріальної гіпертонії;
- схильності до кровотеч;
- ниркової недостатності
- інфекційних захворюваннях;
- ішемічної хвороби серця і стенокардії;
- онкологічних захворюваннях;
- під час вагітності із загрозою викидня.